Skrydis oro balionu Molėtuose

Pasakiško grožio Molėtų kraštas vilioja neaprėpiamais ežerų horizontais.

Pasakiško grožio Molėtų kraštas vilioja neaprėpiamais ežerų horizontais ir į vėjo taktą linguojančiais miškais. Šiame Aukštaitijos krašte ne tik smagu leisti atostogas, tačiau itin vertinga pakilti kuo aukščiau ir įvertinti gamtos išpuoselėtą kraštą. Skrydis oro balionu Molėtuose bus akis atverianti patirtis, po kurios tikrai norėsis kartoti, jog Lietuva yra pati gražiausia.

Iš oro baliono Jums atsivers ir kitu kampu galėsite pamatyti lankytinus ir visų pamėgtus Molėtų objektus: Siesarčio linkius ir jo salas bei pusiasalius, Baltųjų ir Juodųjų Lakajų ežerų duburius, vienintelį tokio pobūdžio pasaulyje etnokosmologijos muziejų, XV a. statytą Molėtų bažnyčią ir dar daug daugiau įdomių vaizdų.

Beje, pirmas šiuolaikiškas oro balionas registruotas Lietuvoje pakilo būtent iš Molėtų 1988 metais. Sutapimas ar ne, kad pasirinkta pakilimo vieta tikrai garantavo nepaprastus vaizdus, o tuo pačiu atvertė naują puslapį Lietuvos oreivystės knygoje.

Šiandien pakilti oro balionu Molėtuose gali kiekvienas – tereikia susisiekti su mumis, pasiimti plačia šypseną, draugus ir mėgautis gyvenimu pakilus virš horizonto.

Padovanok dovanų kuponą sau ar savo artimiems žmonėms.

Mūsų išskirtinį rankų darbo dovanų kuponą galite įsigyti paspaudę žemiau esantį mygtuką:

Prieš skrydį būtinai susipažinkite su pateikta informacija skrendantiems, kur rasite atsakymus į visus dažniausiai pasitaikančius klausimus.

 

 

Facebooktwitter
Įvertinkite
product image
Įvertinimai
1star1star1star1star1star
Įvertinimas
4.5 based on 15 votes
Produktų grupė
Skrydžiai oro balionu
Pavadinimas
Skrydis oro balionu Molėtuose
Kaina
EUR 95
Dovanų kuponai
Available in Stock
Molėtai Utenos apskr. LT
Get directions
Dėl skrydžio laiko teiraukitės tel.: +370-612-40704

Rezervacija internetu