Skrydis oro balionu virš Jūsų sodybos

Norite surengti išskirtinę šventę savo sodyboje? Jums reikia oro baliono ir tuomet šventės dar ilgai visi nepamirš.

Norite surengti išskirtinę šventę savo sodyboje? Jums reikia karšto oro baliono ir tuomet šventės dar ilgai visi nepamirš.

Iš jūsų sodybos (jei tam yra tinkamos sąlygos) gali pakilti oro balionas. Pasiruošimas, oro baliono pūtimas yra ne ką mažesnė atrakcija nei pats skrydis. Tad jums ir jūsų svečiams išties patiks galimybė pakilti iš gerai pažįstamos vietos. Skrydis oro balionu gali būti kaip dovana šventės kaltininkams, pavyzdžiui, jauniesiems ar švenčiantiems jubiliejų.

O galbūt norite praskristi tiesiai virš sodybos ir palyginti žemame aukštyje, kad galėtumėte pamojuoti ten likusiems draugams? Tokia galimybė taip pat gali būti suteikta.

Jei manote, kad norinčių paskraidyti gali būti labai daug, tuomet turime jums dar vieną variantą įspūdingai šventei – pakilimas pririštu balionu. Oro balionas yra pririšamas prie žemės ir kyla į maždaug 30 metrų aukštį, pabūna 5-10 minučių ir leidžiasi žemyn. Taip per valandėlę ar kiek daugiau, priklausomai nuo žmonių skaičiaus, virš jūsų sodybos gali pakilti visi svečiai. Tai puiki atrakcija, išties sulauksianti dėmesio ir pasisekimo bet kokioje šventėje.

Pageidaujate daugiau informacijos ar vis dar ieškote idėjų savo šventei – susisiekite ir pasiūlysime jums neišdildomus įspūdžius.

Padovanok dovanų kuponą sau ar savo artimiems žmonėms.

Facebooktwitter
Įvertinkite
product image
Įvertinimai
1star1star1star1star1star
Įvertinimas
5 based on 6 votes
Produktų grupė
Skrydžiai oro balionu
Pavadinimas
Skrydis oro balionu virš Jūsų sodybos
Kaina
EUR 95
Dovanų kuponai
Available in Stock
Dėl laiko rezervavimo prašome skambinti +370-698-17607

Rezervacija internetu