Skrydis virš Jūsų miesto

AKCIJA !!! Kaina: nuo 85 EUR (sena kaina 99,00 EUR)

 

Niekada arba labai retai matai oro balionus virš savo gyvenamosios vietos? Galvoji, jog jie čia tiesiog neskraido? Dar ir kaip skraido, tereikia paprašyti!

Lietuva – nuostabus kraštas, o kiekvienas miestas, miestelis ar kaimelis yra unikalus ir vertas dėmesio. Tai ką matai vaikštant miesto gatvėmis yra viena, o štai pakilus link debesų atsiveria visai kiti toliai, visai kita panorama, kuri užburia ir atskleidžia dar nematytą vietovės veidą. Miestai, vingiuotos gatvelės, sodri žaluma, miškai ir ežerai – pamatyti visa tai iš viršaus tikrai verta bent kartą gyvenime.

Todėl svajojantiems apie skrydį oro balionu, neverta sukti galvos ir ieškoti reguliariai vykdomų skrydžių didžiuosiuose ar turistiniuose Lietuvos miestuose  – skrydis gali vykti ten kur nori, ten kur gyveni.

Skrydžio sąlygos

Skrydis virš tavo miesto galimas surinkus mažiausiai 2-3 žmones skrydžiui.

Skrydžiai vykdomi iš anksto suderintu laiku, jei tai leidžia oro sąlygos.

Išimtys pasirenkant vietą oro balionų skrydžiui

Skrydis oro balionu gali būti vykdomas praktiškai visose vietovėse, yra tik keli apribojimai.

Skrydžiai nevykdomi: pasienio zonoje, vietovėse, kur yra platūs miškų masyvai, zonose, kuriose draudžiami bet kokie skrydžiai (pvz., kariniai poligonai) bei Kuršių Nerijoje.

Žinoma, dar reikia rasti patogią vietą privažiavimui, skrydžio pasiruošimui ir pakilimui, tačiau tai jau smulkmena, kuri tikra nesutrukdys mėgautis skrydžiu.

Įvertinkite
product image
Įvertinimai
1star1star1star1star1star
Įvertinimas
5 balai 4 įvertinimai
Produktų grupė
Skrydžiai oro balionu
Pavadinimas
Skrydis virš Jūsų miesto
Kaina
EUR 85
Dovanų kuponai
Galima įsigyti dovanų kuponą
Facebooktwittergoogle_plus
Artimiausias planuojamas skrydis:

Rezervacija internetu