Skrydis oro balionu Vilniuje

Skrydis oro balionu virš Vilniaus padovanos neišdildomus įspūdžius.

Ar žinai, kad Vilnius yra viena iš nedaugelio Europos sostinių, virš kurių leidžiama skristi oro balionams? Tai neapsakoma laimė Lietuvos oreiviams bei, žinoma, norintiems pasigrožėti miestu, kuriam būdingas kraštovaizdžio įvairumas ir senamiesčiu, kuris įtrauktas į Unesco pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Be abejonės, Vilnius yra vienas įspūdingiausių Europos miestų – tai gali patvirtinti kiekvienas nors kartą pakilęs virš jo. Čia galima rasti visko: ir sodrią žalumą, miestą juosiančius miškus ir parkus, žemėlapį išraižiusią žavią Nerį, raudonuojančius senamiesčio stogus bei šiuolaikinius dangų remiančius dangoraižius. Pakilus visas šis harmoningas ir tuo pačiu unikalus paveikslas – kaip ant delno.

Skrydžiai oro balionu virš Vilniaus suplanuoti taip, jog pro akis nepraslystų esminiai sostinės akcentai, kurie tampa dar įspūdingesni žvelgiant į juos iš paukščio skrydžio, kur neblaško miesto šurmulys, spūstys ar aplinkinių žvilgsniai. Pakilti virš realybės, išvysti svajonę – taip dažnai keleiviai apibūdina skrydžio potyrius ir vaizdus. Ir išties, praskristi virš šimtametę istoriją menančio senamiesčio, miesto plaučiais vadinamų parkų, pamatyti oro baliono ir savo atspindį Neries vingyje ar stikliniame dangoraižyje, yra nepakartojamas įspūdis.

Skrydžio maršrutas priklauso nuo vėjo krypties, tad galima sakyti kiekvienas skrydis yra kažkiek unikalus. Patyręs pilotas užtikrina skrydžio saugumą, o pirmą kartą skrendančius tradiciškai pakrikštija. Skrydis virš Vilniaus padovanos neišdildomus įspūdžius ir įkvėps meilę Vilniui – tai ypatingas būdas pažinti miestą, kurio gatvelėmis ne kartą vaikščiojai, tačiau pamatyti jį iš viršaus – reiškia įsimylėti antrą kartą.

Mūsų išskirtinį rankų darbo dovanų kuponą galite įsigyti paspaudę žemiau esantį mygtuką:

Prieš skrydį būtinai susipažinkite su pateikta informacija skrendantiems, kur rasite atsakymus į visus dažniausiai pasitaikančius klausimus .

.

Facebooktwitter
Įvertinkite
product image
Įvertinimai
1star1star1star1star1star
Įvertinimas
4.5 based on 13 votes
Produktų grupė
Skrydžiai oro balionu
Pavadinimas
Skrydis oro balionu Vilniuje
Kaina
EUR 95
Dovanų kuponai
Available in Stock
Dėl skrydžio laiko teiraukitės tel.: +370-612-40704

Rezervacija internetu