Skrydis oro balionu Trakuose

AKCIJA !!! Kaina: nuo 85 EUR (sena kaina 99,00 EUR)

Trakai – Lietuvos Venecija, visais metų laikais traukianti dėmesį ir sulaukianti begalės lankytojų. Tai vienas gražiausių Lietuvos miestų apsuptų vandens – natūrali gamta, net 32 ežerai, nacionalinis parko kraštovaizdis – atrodo niekada neatsibos vaikščioti tomis pakrantėmis, tiltais ar plaukioti ežeruose laukiant saulėlydžio.  Tačiau atsiplėšti nuo žemės ir pamatyti atvirukuose nugulantį vaizdą iš viršaus, yra kažkas daugiau – jausmas nepamatuojamas.

3 priežastys pasirinkti skrydį virš Trakų:

  • Romantiškas skrydis. Trakai dažnai vadinami lietuviškąja Venecija. Visais metų laikais Trakai alsuoja švelnia romantika, kuri užkrečia spontaniškiems sprendimams, pavyzdžiui, piršlyboms. O oro balione toks netikėtumas turėtų dvigubai ryškesnį romantikos atspalvį.
  • Atgaiva akims. Praskristi virš Trakų, reiškia praskristi virš natūralaus ir didingo gamtos sukurto paveikslo, kuriame karaliauja miškai ir ežerai ir tik mažyčiai civilizacijos lopinėliai išduoda, jog ten, apačioje gyvename ir mes.
  • Būnant ant žemės to nepamatysi. Trakuose ir aplink juos yra net 32 ežerai. Apeiti aplink visus ko gero neįmanoma. O pamatyti tokį grožį norėtųsi… Tai įmanoma tik vienu būdu – pakilus virš Trakų.

Trakai jau ne kartą tapo Lietuvos vizitine kortele, o vaizdai su Trakų pilimi nuolat puikuojasi turistiniuose leidiniuose ar atvirutėse. Tačiau jokia atvirutė ar geriausio fotografo užfiksuotas kadras neatstos to vaizdo iš oro baliono, kurį gali išvysti savo akimis. Neįtikėtinas kraštovaizdis atima kvapą.

Skrydžio metu matomi svarbiausi Trakų objektai: Trakų pilis, Trakų miestelis, Užutrakio dvaras. Esant palankioms sąlygoms ežeruose atsispindintys oro balionai sukuria ypatingą išvykos aurą. Nepamirškite fotoaparato!

Padovanok dovanų kuponą sau ar savo artimiems žmonėms.

Mūsų išskirtinį rankų darbo dovanų kuponą galite įsigyti internetinėje parduotuvėje www.europramogos.lt.

Apie skrydžių ypatybes ir tai ką svarbu žinoti prieš skrydį rasite skyriuje informacija skrendantiems.

Įvertinkite
Įvertinimai
1star1star1star1star1star
Įvertinimas
5 balai 27 įvertinimai
Produktų grupė
Skrydžiai oro balionu
Pavadinimas
Skrydis oro balionu Trakuose
Kaina
EUR 85
Dovanų kuponai
Out of Stock
Facebooktwittergoogle_plus
Trakai Vilniaus apskr. LT
Get directions
Dėl skrydžio laiko teiraukitės tel.: +370-612-40704

Rezervacija internetu