Skrydis oro balionu tik dviems

Skrydis oro balionu tik dviems. Meilė suteikia sparnus!

„Meilė – tai ne žiūrėjimas vienas į kitą, tai žiūrėjimas kartu ta pačia kryptimi“ (A. de Sent Egziuperi). O jei žvelgiama į tolimą horizontą virš gražiausių Lietuvos vietų – tuomet meilė tampa dar stipresnė.

Skrydis oro balionu tik dviems – tai galimybė atitrūkti nuo realybės ir pabūti su brangiausiu žmogumi kitoje aplinkoje. Meilė suteikia sparnus – tebūna skrydis oro balionu būtent tais sparnais į romantikos padebesius!

Skrydžio metu oro balione porą lydi patyręs pilotas, kuris užtikrina saugų skrydį virš vaizdingų vietovių. Piloto nė nepastebėsite, todėl drąsiai galėsite mėgautis romantiška nuotaika skrydžio metu, vaišintis šampanu, dalintis įspūdžiais. Skrendantys pirmą kartą bus pakrikštyti ir gaus diplomus, todėl tai sukurs papildomą atrakciją.

Skrydžio metu matomi svarbiausi Trakų objektai: Trakų pilis, Trakų miestelis, Užutrakio dvaras. Esant palankioms sąlygoms ežeruose atsispindintys oro balionai sukuria ypatingą išvykos aurą. Nepamirškite fotoaparato!

Padovanok dovanų kuponą sau ar savo artimiem žmonėms. Išsirink iš siūlomų dovanų kuponų variantų tinkamiausią ir maloniai nustebink savo artimą.

You can purchase our exclusive handmade gift voucher by clicking the button below:

For flight features and what you need to know before your flight, see the section on flying .

Facebooktwitter
Įvertinkite
product image
Įvertinimai
1star1star1star1star1star
Įvertinimas
4.5 based on 23 votes
Produktų grupė
Skrydžiai oro balionu
Pavadinimas
Skrydis oro balionu tik dviems
Kaina
EUR 360
Dovanų kuponai
Available in Stock
Dėl skrydžio laiko teiraukitės tel.: +370-612-40704

Rezervacija internetu