Skrydis oro balionu tik dviems

Skrydis oro balionu tik dviems. Meilė suteikia sparnus!

„Meilė – tai ne žiūrėjimas vienas į kitą, tai žiūrėjimas kartu ta pačia kryptimi“ (A. de Sent Egziuperi). O jei žvelgiama į tolimą horizontą virš gražiausių Lietuvos vietų – tuomet meilė tampa dar stipresnė.

Ieškai idėjų, kaip nustebinti antrąją pusę, galbūt ieškai vietos, kur galėtum pasipiršti ar atšvęsti svarbią jums sukaktį? Tuomet dalinamės keliomis idėjomis, kaip galėtume jums pasitarnauti.

  • Sužadėtuvės oro balione. Nori pasipiršti savo mylimajai neįprastoje vietoje, priklaupti ant vieno kelio virš abiems svarbios vietos, kur susipažinote ir kur užsimezgė jūsų meilė? Oro balionas tam idealus pasirinkimas – tik judu du ir visas mylimas miestas jums po kojom.
  • Dovana antrai pusei – piknikas oro balione. Manai, jog piknikas gali būti tik pievoje ar prie upės? O kodėl ne virš pievos ir upės? Piknikas ore puiki dovana mylimajam. Dviese oro balione lengvai sklendžiančiame virš miestų, miškų, ežerų ir upių vingių, galima susikurti romantišką nuotaiką ir pasisemti neišdildomų įspūdžių.
  • Sukaktis ten, kur viskas prasidėjo. Kiekvienas įsimylėjėlis turi savo dainą, savo datą ir savo miestą. Nori paminėti pažinties, draugystės, vestuvių sukaktį ten kur viskas prasidėjo, tik pamatyti tą vietą kiek kitu kampu? Romantiškas skrydis oro balionu yra būtent tai ko reikia.

Skrydis oro balionu tik dviems – tai galimybė atitrūkti nuo realybės ir pabūti su brangiausiu žmogumi kitoje aplinkoje. Meilė suteikia sparnus – tebūna skrydis oro balionu būtent tais sparnais į romantikos padebesius!

Skrydžio metu oro balione porą lydi patyręs pilotas, kuris užtikrina saugų skrydį virš vaizdingų vietovių. Piloto nė nepastebėsite, todėl drąsiai galėsite mėgautis romantiška nuotaika skrydžio metu, vaišintis šampanu, dalintis įspūdžiais. Skrendantys pirmą kartą bus pakrikštyti ir gaus diplomus, todėl tai sukurs papildomą atrakciją.

Padovanok dovanų kuponą sau ar savo artimiems žmonėms.

Mūsų išskirtinį rankų darbo dovanų kuponą galite įsigyti paspaudę žemiau esantį mygtuką:

Apie skrydžių ypatybes ir tai ką svarbu žinoti prieš skrydį rasite skyriuje informacija skrendantiems.

Įvertinkite
product image
Įvertinimai
1star1star1star1star1star
Įvertinimas
4.5 based on 21 votes
Produktų grupė
Skrydžiai oro balionu
Pavadinimas
Skrydis oro balionu tik dviems
Kaina
EUR 299.00
Dovanų kuponai
Available in Stock
Facebooktwittergoogle_plus
Trakai Vilniaus apskr. LT
Get directions
Dėl skrydžio laiko teiraukitės tel.: +370-612-40704

Rezervacija internetu